Biz Kimiz

MARVEL İÇ MİMARLIK

MARVEL İç Mimarlık ’ta tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam alanıyla bütünleştirerek sizlere sunuyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunuyoruz.
Bizim için her farklı proje farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da kavramsal bir tutarlılığın geçerli olması gereken bir tasarım anlayışıyla desteklenir. MARVEL İç Mimarlık olarak, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açıları getiriyoruz. Bu yönelimle; mimari tasarım anlayışına detay katarak, mekândaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyoruz. Tanımladığımız kavramsal tasarım bütünlüğü çerçevesinde esnek bir mimari yaklaşımla çalışmalarımızı ilerletiyoruz.
Estetiğin, zarafetin ve yeniliğin mekândaki etkisinin bilinciyle ince detaylara önem veriyoruz. Çünkü tasarımın mekân ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

eda-yuksekerEDA YÜKSEKER / KURUCU ORTAK

Eda Yukseker 1986 yılında doğdu. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine University of Portsmouth’ta İç mimarlık ve tasarım bölümünü okuyarak devam etti, bölümünden ikincilikle mezun oldu.